KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385165
nr 1538 5165
Bronson Frank Nelson, ej signerad. Olja på pannå, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:16:52
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr